پرشین کلیپ و کارتون کودکانه

حضور «روباه» ایرانی در ۲ جشنواره‌ بین‌المللی

سینماپرس: فیلم انیمیشن «روباه» ساخته صادق جوادی در ۲ جشنواره‌ بین‌المللی انیمیشن در کشورهای اسپانیا و ایتالیا نمایش داده می شود.

سینماپرس: فیلم انیمیشن «روباه» ساخته صادق جوادی در ۲ جشنواره‌ بین‌المللی انیمیشن در کشورهای اسپانیا و ایتالیا نمایش داده می شود.

به گزارش سینماپرس، اولین حضور بین‌المللی انیمیشن «روباه» ساخته صادق جوادی، بخش رسمی چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم مستقل و انیمیشن «الچه» اسپانیا است که از ۲۳ تیرماه ۹۷ در این شهر آغاز شده و تا روز پنجشنبه ۲۸ تیر هم ادامه خواهد داشت.

«روباه» در بخش مسابقه فیلم‌های انیمیشن جشنواره الچه با ۴۰ فیلم دیگر رقابت دارد.

این فیلم همچنین در بخش مسابقه سی و چهارمین دوره جشنواره انیمیشن «کارتون کلاب» ایتالیا پذیرفته شده است. این جشنواره از دیروز ۲۵ تیرماه ۹۷ در شهر «رمینی» ایتالیا آغاز به کار کرده و تا یکشنبه‌ هفته آینده (۳۱ تیر) ادامه خواهد داشت.

در خلاصه داستان انیمیشن «روباه» آمده است: «روباه جوان و چالاکی هنگام تجربه‌ی اولین عشق به دست شکارچی اسیر می‌شود. شکارچی زنگوله‌ای بر گردنش آویخته و رهایش می‌کند. روباه زنگوله بر گردن توانایی زندگی در جنگل، شکار و... را از دست می‌دهد و تنها راه نجاتش، اهلی شدن و بازگشت نزد شکارچی است...»

ساماندهی

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!

Template Design:Dima Group