پرشین کلیپ و کارتون کودکانه

معرفی عضو جدید شورای انیمیشن مرکز گسترش

سینماپرس: صبح امروز ۳ مردادماه، «امیر سحرخیز» به عنوان عضو جدید شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب و معرفی شد.

سینماپرس: صبح امروز ۳ مردادماه، «امیر سحرخیز» به عنوان عضو جدید شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب و معرفی شد.

به گزارش سینماپرس، در جلسه‌ای که صبح امروز چهارشنبه ۳ مردادماه ۹۷ در معاونت انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شد، عضو جدید شورای انیمیشن این مرکز معرفی و مشغول به کار شد.

در این جلسه سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی حکمی، امیر سحرخیز را به عنوان عضو جدید شورای انیمیشن این مرکز منصوب و معرفی کرد.

سحرخیز متولد سال ۱۳۵۵ در شهر تهران است و فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه‌ انیمیشن و جلوه‌های بصری سینما را از سال ۱۳۷۸ آغاز کرده است که از مهمترین آنها می‌توان به انیمیشن‌های کوتاه «چت ایرونی»، «آلامد»، «معما» و طراحی جلوه‌های بصری مجموعه‌های «مختارنامه»، «شوق پرواز» و فیلم‌های سینمایی «آواز گنجشک‌ها»، «درباره الی»، «خون‌بازی»، «یک حبه قند»، «جدایی نادر از سیمین» و... اشاره کرد.

به این ترتیب، شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با حضور مرتضی رزاق‌کریمی (قائم‌مقام مرکز)، امیرمحمد دهستانی (معاون انیمیشن)، محمدعلی صفورا، اسماعیل شرعی و امیر سحرخیز، نسبت به بررسی و تصویب طرح‌های انیمیشن ارایه ‌شده به مرکز اقدام خواهند کرد.

دبیر این شورا هم رسول نبی‌ابهری است.

در این نشست از خدمات امید خوش‌نظر عضو سابق شورای انیمیشن مرکز هم قدردانی شد.

آخرین کاربران

  • Rupertprurn
  • anyviso
  • jesawindver1981
  • rawelltalo1987
  • coumradersden1976

آمار سایت

کاربران
24
مطالب
203
نمایش تعداد مطالب
194776

حاضرین در سایت

ما 4202 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

ورود به سایت

ساماندهی

تمامی حقوق برای گروه نرم افزاری دیما محفوظ است ، طراحی شده توسط دیما تمپلیت (میترا تمپلیت) ، قدرت یافته از دیما سی ام اس

از سایت های زیر بازدید کنید!

Template Design:Dima Group